جستجو برای : Array

  نظر نیکی کریمی در رابطه با فیلم جدید اصغر فرهادی

  نوشته Amin چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

  به تازگی نیکی کریمی در رابطه با فیلم همه می‌دانند به کارگردانی اصغر فرهادی سخن گفته است.

  نیکی کریمی در صفحه شخصی اینستاگرامش متنی در رابطه با فیلم همه می دانند به کارگردانی اصغر فرهادی منتشر کرده است. او بعد از دیدن این فیلم در جشنواره کن، اینگونه نوشته:

  فيلم‌سازی كار سختی است، خيلی هم سخت. به خصوص وقتی ابعاد فيلم‌ات بين المللی می‌شود و همه به اصطلاح می‌خواهند ببينند که چه كرده‌ای. همه می‌دانند فرهادی، کن امسال را افتتاح کرد و این یعنی کلی احساس خوب و خوب‌تر آنکه می‌بینی و می‌شنوی که فيلم به شدت در گیشه سخت فرانسه موفق بوده است. سینمای ما، اقتصاد، حیات و استقلالش به این توجه در گیشه آنهم در ابعاد بین المللی احتیاج دارد. انگار بالاخره زمان آن رسیده که به‌جز نشانه‌های معرفتی و شاعرانگی که شاخص قابل اتکا و افتخار سینمای ماست، جا برای ورود به سالن‌های سینما و بازار فیلم‌های ایرانی باز شود. همه می‌دانند را چند روز پيش در كن ديدم، یک پنه لوپه کروز و‌ باردم عالی دارد و فرهادی با هوشمندی، قلب اثر پلیسی - جنایی‌اش را به تیم بازیگری پرانرژی و درخشان‌اش سپرده است و يك خانم هايده صفی ياری عالی، با مونتاژی درخشان. چنین ژانری نیاز به یک مهندسی دقیق در اجزای قصه و شخصیت‌ها دارد و این تخصص فرهادی است. او باهوش‌تر از آن است که بتوان در شاکله و ساختار چیده‌شده قصه فیلم‌اش بنیانی سست پیدا کرد. هميشه طرفدار جسارت بوده‌ام و خوشحالم كه فرهادی بدون محافظه كاری و با شجاعت به نوع سينمای خودش ادامه می‌دهد. در پایان باید به این مهم اشاره کنم که تقصیر ما، طرفداران و حتی مخالفان احتمالی فیلم‌اش نیست اگر فیلم به فیلم انتظارمان از آثار او بالاتر می‌رود.

  در جدیدترین اخبار فیلم فرهادی با عبور از مرز دو میلیون دلار، بهترین افتتاحیه ۱۰ سال اخیر فیلم‌های اسپانیایی در فرانسه را به نام خود ثبت رساند. همه می‌دانند تاکنون با نمایش در ۴۰۰ سالن، به درآمد ۲.۱ میلیون دلار رسیده است. این مبلغ بهترین افتتاحیه برای یک فیلم اسپانیایی در ۱۰ سال اخیر محسوب می‌شود.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.

  avatars comments
  شاهین
  ۱۰:۵۰:۲۴ ۱۳۹۷-۰۳-۰۲
  تو رو خدا سطح سواد و ادبیات بازیگر عزیزمون رو ببینید ...
  انگار یه بچه ی 15 ساله نوشته !