جستجو برای : Array

  فیلم Black Panther سومین فیلم پرفروش آمریکای شمالی شد

  نوشته Amin سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

  فیلم سینمایی Black Panther (پلنگ سیاه) سومین فیلم پرفروش آمریکای شمالی شد.

  در جدیدترین اخبار، فیلم ابرقهرمانی Black Panther (پلنگ سیاه) رکوردی تازه را به نام خود ثبت کرد. این فیلم با مجموع فروش داخلی 700 میلیون دلار توانست سومین فیلم پرفروش در آمریکای شمالی شود. و همچنین پرفروش ترین فیلم دنیای سینمایی مارول شود. پیش از این، فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) با فروش ۹۳۶.۶ میلیون دلار و فیلم Avatar (آواتار) با فروش ۷۶۰.۵ میلیون دلار، موفق شده بودند مجموع فروش خود را از مرز ۷۰۰ میلیون دلار عبور دهند.

  بدون شک این موفقیت، یک موفقیت بزرگ برای مارول استودیو و والت دیزنی خواهد بود و فیلم Black Panther که با تحسین منتقدان مواجه شده است، توانسته این رکورد را بدون نمایش دوباره و پس از بیش از ۲۵ هفته نمایش در سینماها ثبت کند که به‌زودی نمایش آن نیز به پایان خواهد رسید. همچنین مجموع فروش جهانی فیلم Black Panther به ۱.۳۴۶ میلیارد دلار رسید که این فروش شامل فروش ۷۰۰ میلیون دلاری در آمریکای شمالی و ۶۴۶.۶ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. این فیلم در حال حاضر سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای آمریکا و نهمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان است. مارول در ماه اسفند سال گذشته ساخت دنباله فیلم Black Panther را رسما تایید و اعلام کرد.

  با این حال، جزئیات بیشتری از جمله داستان، زمان اکران و کارگردان قسمت دوم فیلم پلنگ سیاه منتشر نشده است، اما گفته می‌شود که مارول و دیزنی مذاکرات جدی خود با رایان کوگلر، کارگردان و نویسنده قسمت اول برای کارگردانی فیلم Black Panther 2 را آغاز کرده‌اند. چادویک بوزمن، مایکل بی جردن، اندی سرکیس، دانای گوریرا در نقش اوکویه، لوپیتا نیونگو، مارتین فریمن، استرلینگ کی براون، آنجلا باست، فارست ویتاکر، دنیل کالویا، وینستون دوک، لتیشیا رایت، جان کانی، سیدل نوئل و فلورنس کاسومبا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.