جستجو برای : Array

  انتقاد تند بازیگر مطرح هالیوود به سیاست های آمریکا

  نوشته Amin چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

  به تازگی رابرت ردفورد هنرپیشه و کارگردان مطرح هالیوود، انتقاد هایی تند نسبت به سیاست های جدید آمریکا داشته است، او گفته که دیگر در کشور خودش جایی ندارد. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

  به تازگی رابرت ردفورد بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سینمای هالیوود، نقدهای تندی نسبت به سیاست آمریکا داشته و گفته که بخاطر «تعصب» و «پلیدی و خیانت» که بر سیاست آمریکا چیره شده است، احساس می‌کند در کشور خودش جایی ندارد. ردفورد 82 ساله دارنده جایزه اسکار و بنیان‌ گذار جشنواره فیلم «سان‌دنس» روز جمعه مطلبی منتشر کرد و خواستار «نزاکت سیاسی» شد و گفت:

  امشب برای اولین بار احساس می‌کنم در کشور زادگاهم و شهروندی‌ ای که در تمام زندگی‌ ام به آن عشق می‌ ورزیدم جایی ندارم. برای هفته‌ ها با غم و اندوه دولت‌ مردانمان را تماشا کرده‌ ام که با تعصب و خیانت و استهزاء به عنوان ابزار معمول تجارت، موجب شکست ما شده‌اند.

  وی در ادامه افزود:

  بسیاری از مردم به درستی آن را «کثیف لعنتی» می‌نامند لیکن من می‌خواهم شما را تشویق کنم تا بیشتر به عمق نفوذ کرده و با امید خواستار حقوق شهروندی باشید و سعی کنید با افرادی که اختلاف نظر دارید ارتباط برقرار کنید و ازین نقطه‌نظر نسبت به سیاستمداران بهتر رفتار کنید. ما انگیزه‌های همسان برای اشتراک‌گذاری نداریم که انتظار خروجی یکسان داشته باشیم. بیایید بر یکدیگر تمرکز کنیم و جنبه اجتماعی بودنمان را گسترش دهیم و منعکس کننده آنچه که در حال روی دادن است باشیم. بیایید در عدالت و احترام زندگی کنیم و جنگ و پایان تلخ را برای دیگران بگذاریم.

   بیانیه رابرت ردفورد مشخص نکرده بود که چه چیزی باعث ناراحتی او شده است لیکن همین مساله ساعت‌ها قبل از دادرسی آقای کاوانا به دیوان عالی بخاطر اتهامات متعدد جنسی، به اشتراک گذاشته شده بود. کامنت‌های ردفورد البته چند روز پس از پیش‌ بینی او که گفته بود رئیس‌ جمهور ترامپ مجبور خواهد شد همچون ریچارد نیکسون از ریاست‌جمهوری کناره‌گیری کند، به اشتراک گذاشته شده است. مدتی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رابرت ردفورد از دنیای سینما و تلویزیون خداحافظی کرد. اما بعد از مدتی خود او دوباره اعلام کرد که در سینما خواهد ماند.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.