جستجو برای : Array

  اندرو لینکولن قرار است مجددا به دنیای مردگان متحرک بازگردد

  نوشته Amin سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

  بنابر تازه ترین اخبار، اندرو لینکولن قرار است مجددا به دنیای مردگان متحرک بازگردد، ولی این دفعه نه در سریال بلکه در فیلم The Walking Dead مجددا نقش ریک گرایمز را ایفا خواهد کرد. شما برای دانلود سریال The Walking Dead، می توانید به بخش دانلود سریال بروید. 

  ادامه این پست بخش هایی از قسمت پنجم فصل نهم سریال مردگان متحرک را لو می دهد

  ماجرای رفتن اندرو لینکلن از سریال مردگان متحرک به قبل شروع پخش فصل نهم سریال باز می گردد. زمانی که اولین بار او گفت که بعد از هشت فصل دیگر وقت خداحافظی رسیده، بسیاری از طرفداران این سریال ناراحت و شکه شدند. بعد از آن هم اندرو لینکلن نامه خداحافظی با طرفداران سریال «مردگان متحرک» را منتشر کرد. که در آن نامه خیلی از مسائل را توضیح داده بود. حال قسمت پنج فصل نهم سریال در یکشنبه ای که گذشت از شبکه  پخش شد و به گونه ای اندرو لینکلن آخرین حضورش در این سریال را تجربه کرد و به همراه شخصیت ریک گریمز، از داستان این سریال بیرون رفت. ریک که به شدت زخمی شده بود در پلان آخر قسمت پنجم او را سوار بر هلیکوپتر کردند و به سمتی نامعلوم بردند. اینکه او به کجا رفت در سریال مشخص نشد و این سوالی بزرگ است که به احتمال زیاد در آینده به آن پاسخ داده خواهد شد. 

  حال با رفتن لینکولن از سریال، خبری جدید منتشر شده که می تواند بسیاری از طرفداران این مجموعه را خوشحال کند. بر اساس خبر منتشر شده اندرو لینکلن قرار است در قالب فیلمی از این سریال، مجددا شخصیت ریک گریمز را ایفا کند. هنوز معلوم نیست که این فیلم قرار است جداگانه ساخته شود و در سینما ها به اکران درآید، یا اینکه به صورت فیلمی از شبکه AMC پخش شود. 

  هنوز اطلاعات زیادی از این فیلم منتشر نشده ولی می دانیم که قرار است داستان ناپدید شدن ریک گرایمز از الکساندریا را بازگو کند، و اینکه او به همراه شخصیت جادیس با هلیکوپتر به کجا رفته است. ظاهرا این فیلم بیشتر به المان‌های علمی - تخیلی این مجموعه می‌پردازد و جنبه‌ هایی از آخرالزمان را به نمایش می‌ گذارد که رابرت کرکمن نتوانسته بود در کامیک The Walking Dead به آنها اشاره کند. 

  جز این فیلم، شبکه AMC قصد دارد تا فیلم‌های تلویزیونی دیگری را به‌صورت اسپین‌آف برای مجموعه The Walking Dead بسازد. از زمانی که لینکلن در نمایشگاه کامیک کان سن‌ دیگو از احتمال بازگشتش به نقش ریک صحبت کرده بود، شایعات در مورد اسپین‌ آف آینده این شخصیت به گوش می‌ رسد. لینکلن گفته بود:

  رابطه من با این نقش هنوز به پایان نرسیده است. نمی‌خواهم چیز بیشتری بگویم، فقط می‌گویم که این فصل را تماشا کنید.

  حال باید منتظر ماند و دید که با این اتفاقات دنیای مردگان متحرک به کدام سمت خواهد رفت. لازم به ذکر است که قسمت پنجم فصل نهم امتیازیات بالایی دریافت کرده و تاحدودی توانسته نظر مخاطبان قدیمی خود را جلب کند.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.