جستجو برای : Array

  اطلاعاتی جدید از قسمت دوم فیلم «یک مکان ساکت» منتشر شد

  نوشته Amin سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

  در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعاتی جدید از قسمت دوم فیلم «یک مکان ساکت» منتشر شد. بازیگران این فیلم به تازگی اطلاعاتی جدید را با طرفداران به اشتراک گذاشته اند. برای خواندن صحبت های امیلی بلانت با ما همراه باشید. 

  فیلم سینمایی A Quiet Place (یک مکان ساکت) را می توان جز فیلم های خوش ساخت و سود آور سینما دانست، چرا که در زمان اکرانش توانست به فروشی فوق العاده دست یابد. این فیلم با بودجه 20 میلیون دلاری ساخته شده و در نهایت توانسته 340 میلیون دلار بفروشد. علاوه بر فروش خوب فیلم ترسناک و دلهره آور جان کرازینسکی توانست نظر منتقدان را هم جلب کند و نمرات بالا را دریافت کند. کرازینسکی کارگردان و فیلمنامه نویس این فیلم مدتی پیش اعلام کرده بود که قصد ساخت قسمت دوم را ندارد ولی حالا اعلام شده که فیلمنامه قسمت دوم در حال نگارش است. 

  قسمت اول این فیلم داستانی جذاب را دنبال می کرد و در نهایت هم پایانی جذاب داشت. اما حال سوالی که ذهن طرفداران را مشغول خود کرده داستان قسمت دوم است. امیلی بلانت که در این فیلم نقشی مهم را ایفا می کند در رابطه با داستان فیلم گفته که:

  از یک نقطه نظر دانستن این که شناختن آدم‌های فیلم و این که قبل از حمله آن موجودات ترسناک چه زندگی‌ای داشتند می‌تواند جالب باشد، ولی من مطمئن نیستم این ایده را دنبال کنیم. من فکر می‌کنم مردم به سرنوشت این خانواده که اکنون همچون یک کتاب باز باقی مانده علاقه‌مندند و در نتیجه باید به فصل آینده و اتفاقات پیش روی آن‌ها بپردازیم.

  میلیسنت سیموندز دیگر بازیگر فیلم نیز عقیده دارد فیلمی با داستانی متقدم‌تر از فیلم اول، ایده جالبی است اگر به پیدایش آن موجودات بپردازد، اما ادامه دادن قصه و دیدن رشد بچه‌ هایی که از فیلم قبلی بازماندند، بهتر به نظر می‌ رسد. جان کرازینسکی که علاقه ای به ساخت قسمت اول نداشت، در صحبت هایی که داشته گفت:

  فقط بحث شخصیت‌ها مطرح نیست، این یک دنیاست؛ یک دنیای به کلی متفاوت منحصر به فرد. این فیلم مانند «بیگانه» و یا «آرواره‌ها» نیست که تکرار خلق قهرمان اصلی محور ساخت فیلم‌ها باشد، این جا یک دنیای کامل با قوانین و شرایط خاص خودش است که بازی کردن در آن ابعاد گوناگونی دارد.

  قسمت دوم فیلم «یک مکان ساکت» قرار است در تاریخ 15 می 2020 (26 اردیبهشت 1399) اکران شود.

  دیدگاه شما

  در صورت تمایل به نمایش آواتار شما در بخش دیدگاه ها در سایت gravatar ثبت نام کنید
  نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد ، تمام سعی ما بر تایید نظرات در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
  در صورت وارد کردن آدرس سایت لطفا آدرس را بدون http:// وارد کنید.
  امکان وارد کردن کدهای html,java,php و.. در نظرات وجود ندارد ، در صورت ارسال ، نظر اسپم در نظر گرفته خواهد شد و حذف می شود.